Zaznacz stronę

Panda Security for Business

Maksymalna ochrona punktów końcowych.

Ochrona on-premise dla punktów końcowych. Proaktywna ochrona przed złośliwym oprogramowaniem połączona z Kolektywną Inteligencją w czasie rzeczywistym.

Filtrowanie antyspamowe stacji roboczych i laptopów.

Scentralizowana instalacja i konfiguracja dla Twojej firmy.

panda-recenzje

Wypróbuj bezpłatnie nasze rozwiązania korporacyjne.

30-dniowa wersja próbna obejmuje automatyczne aktualizacje oraz pomoc techniczną

Pełne scentralizowane monitorowanie wszystkich komputerów w sieci przedsiębiorstwa
Konsola administracyjna AdminSecure pozwala administratorowi zarządzać globalnym bezpieczeństwem sieci z jednego lub więcej miejsc (w przypadku dodatkowych administratorów), co wpływa na optymalizację wydajności komputera oraz pozwala stosować scentralizowane zasady szybko i skutecznie.

Skuteczne rozwiązanie zabezpieczające
Różne moduły zawarte w każdym rozwiązaniu zapewniają każdej firmie, niezależnie od jej wielkości, właściwy poziom zabezpieczenia struktury systemu.

Gwarantuje realizację zasad korporacyjnych i optymalizuje wydajność pracowników
Administrator może dystrybuować zasady na komputerach oraz blokować dostęp do zabronionych aplikacji lub plików z centralnej konsoli.

Uproszczone zarządzanie ryzykiem
Rozwiązania korporacyjne umożliwiają automatyczne szczegółowe kontrole celem wykrywania ukrytego złośliwego oprogramowania, które mogłoby pozostać niezauważone przez inne systemy skanujące.

Ochrona kluczowych zasobów firmy
Technologie proaktywne zapewniają dodatkową warstwę ochrony przed wszelkimi rodzajami nieznanego złośliwego oprogramowania, zaplanowanymi atakami i zagrożeniami internetowymi. Sprawdzone i niezawodne usługi
Nasze rozwiązania korporacyjne obejmują pomoc 24×7 przez cały rok.

Scentralizowana konsola typu all-in-one
Wszelkie zabezpieczenia są zarządzane z jednego scentralizowanego miejsca. Zaawansowana technologia proaktywna Najbardziej uznane technologie proaktywne, obejmujące zapobieganie wtargnięciom, proaktywne wykrywanie oraz analizę behawioralną. Szczegółowe kontrole złośliwego oprogramowania Radar złośliwego oprogramowania może wykrywać i neutralizować zaawansowane ukryte zagrożenia.

Kontrola dostępu do sieci
Uniemożliwia zainfekowanym, niezabezpieczonym lub narażonym komputerom łączenie się z siecią i zarażanie plików i danych. Zabezpieczenie antyspamowe dla komputerów stacjonarnych
Działa w oparciu o technologię RPD (Recurrent Pattern Detection), działającą niezależnie od treści i wykrywającą oraz blokującą spam w każdym języku.

Kontrola aplikacji
Umożliwia administratorom utrzymywanie pełnej kontroli nad punktami końcowymi oraz zasobami sieciowymi.

Informacje w czasie rzeczywistym
Szeroka gama szczegółowych raportów na temat wykrywania, które mogą być dostosowywane i konfigurowane celem przesyłania cyklicznie do administratorów.

Centralnie zarządzana kwarantanna
Pomaga kontrolować podejrzane pliki i określać działania do podjęcia. Obejmuje możliwość przesyłania podejrzanych plików do PandaLabs w celu analizy.

Informacje w czasie rzeczywistym
Szeroka gama szczegółowych raportów na temat wykrywania, które mogą być dostosowywane i konfigurowane celem przesyłania cyklicznie do administratorów.

Panda Security for Business opiera się na następujących modułach:
Zarządzanie
– Panda AdminSecure: Globalne zarządzanie bezpieczeństwem Twojej sieci.Zabezpieczenie punktów końcowych
– Panda Security for Desktops: Ochrona stacji roboczych Windows: Windows 2000/XP/Vista/Windows 7.
– Panda Security for File Servers: Ochrona serwerów plików: Windows 2000/2003/2008. R2.
– Panda Security for Commandline: ochrona przed złośliwymi programami z linii poleceń dla Win32 oraz Linuksa.