Zaznacz stronę

Panda GateDefender Integra eSeries

Ujednolicona, elastyczna ochrona oraz łączność sieciowa.

Pełna ochrona na bramie internetowej

Elastyczne możliwości łączności sieciowej dla użytkowników

Centralne zarządzanie urządzeniami w chmurze

Wzrost produktywności i optymalizacja przepływności łącza

Wypróbuj bezpłatnie nasze rozwiązania korporacyjne.

30-dniowa wersja próbna obejmuje automatyczne aktualizacje oraz pomoc techniczną

Pełna ochrona przeciw wszystkim rodzajom ataków sieciowych i infekcjom wirusowym, z szybkim czasem reakcji na nowe zagrożenia, dzięki automatycznym aktualizacjom z chmury.

Elastyczne możliwości łączności sieciowej dla zapewnienia bezpiecznej komunikacji między biurami, dla użytkowników zdalnych pracujących na urządzeniach mobilnych oraz dla gości, którym można zapewnić kontrolowany dostęp do internetu.

Elastyczne zarządzanie
z chmury dające możliwość centralnej administracji, monitoringu i aktualizacji urządzeń z każdego miejsca, o każdej porze.

Zwiększona efektywność użytkowników sieci i optymalizacja zasobów sieciowych dzięki wyeliminowaniu ruchu spamowego, blokowaniu dostępu do nieproduktywnych treści i usług oraz kontroli zajętości pasma sieciowego

Gwarantowany dostęp do internetu. Routing oparty o zasady użytkownika zapewnia skonfigurowanie kilku redundantnych tras do Internetu, a możliwość instalacji wielu urządzeń w klastrze gwarantuje bezproblemową pracę sieci podczas awarii sprzętu.

Ochrona i kontrola dostępu do internetu
Maksimum ochrony i wydajności na bramie.

Kompletna ochrona przeciw malware’owi i spamowi
Ochrona WWW i poczty e-mail przed wszelkimi typami zagrożeń i spamu, kwarantanna dla zablokowanych wiadomości i plików.

Filtr zawartości
Pozwala zdefiniować, które pliki lub / i wiadomości mogą być wysyłane i odbierane, dzięki czemu ogranicza wyciek informacji poufnych i innych newralgicznych danych.

Kontrola i optymalizacja przepływności (QoS)
Blokuje dostęp do stron z niebezpiecznymi treściami oraz identyfikuje użytkowników, którzy nadmiernie korzystają z sieci (media strumieniowe, VoIP, P2P), dając administratorom możliwość ograniczenia lub zablokowania takich połączeń.

Optymalizacja WWW
Minimalizuje wykorzystanie łącza internet przez buforowanie najczęściej odwiedzanych stron.

Zarządzanie z chmury
Usługa Panda Perimetral Management Console oferuje możliwość monitoringu stanu urządzeń Integra eSeries z jednej konsoli web z każdego miejsca o każdej porze. Administratorzy mogą zdalnie aktualizować oprogramowanie, monitorować pracę i zmieniać konfigurację.

Wysoka dostępność łączności z internetem
Routing oparty o zasady zdefiniowane przez użytkownika i konfiguracja alternatywnych ścieżek routingu dają możliwość nieprzerwanej pracy on-line podczas niedostępności głównego łącza WAN.

Elastyczna łączność
Kompatybilność z modemami USB 3G/GPRS/UMTS pozwala na zastosowanie ich jako głównej lub zapasowej łączności WAN.

VPN
Zastosowanie szyfrowanych tuneli pozwala na budowanie bezpiecznych kanałów komunikacji między urządzeniami lub udostępnia zdalny bezpieczny dostęp do sieci firmowej.

Tworzenie Hotspotów
Pozwala zarządzać tymczasowym dostępem do Internetu (przez sieć przewodową lub bezprzewodową) dla gości. Dostęp do sieci jest autoryzowany spersonalizowanym loginem i hasłem, a aktywność użytkowników raportowana.

Panda GateDefender Integra eSeries oferuje różne moduły ochronne, które wspólnie zapewniają kompleksową, proaktywną ochronę sieci i urządzeń:

Wydajny firewall z dwoma trybami tworzenia reguł
• Statycznym – opartymi o porty, adresy IP, itd.
• Dynamicznym – opartym o wbudowane obiekty jak strefa, w której znajduje się interfejs sieciowy, użytkownik VPN itd.

System wykrywania włamań i anomalii sieciowych IPS
• Analiza protokołów IP, ICPM, TCP i UDP w celu wykrycia prób ataku na usługi serwerów firmowych.
• Cogodzinne aktualizowanie reguł systemu, aby zapewnić maksymalną ochronę i najszybszą reakcję na nowe ataki sieciowe.

Ochrona komunikacji sieciowej przez VPN
Serwer VPN pozwala na stworzenie szyfrowanych tuneli w różnych trybach działania (host do hosta, sieć do hosta i sieć do sieci) z wykorzystaniem protokołów SSL, IPSec oraz L2TP, zapewniając bezpieczne połączenie zdalnych biur i użytkowników mobilnych.

Filtrowanie złośliwego oprogramowania
• Wykrywanie i blokowanie zagrożeń zanim dotrą do użytkowników sieci. Ochrona przeciw: wirusom, koniom trojańskim, robakom, spyware, dialerom, phishingowi i nowym, niesklasyfikowanym zagrożeniom dzięki wbudowanemu silnikowi heurystycznemu.
• Cogodzinne aktualizacje zapewniają maksimum ochrony i najszybszą reakcję na nowopowstałe zagrożenia.

Ochrona antyspamowa
• Panda GateDefender Integra eSeries skanuje pocztę, która dociera do sieci firmowej, usuwając z niej spam i wiadomości mające wpływ na produktywność użytkowników. Każda wiadomość może być sklasyfikowana jako „Spam”, „Prawdopodobnie Spam” lub „Nie Spam”. W celu uniknięcia błędnej klasyfikacji, można indywidualnie dostosować poziom automatycznych filtrów oraz zarządzać białymi i czarnymi listami nadawców.
• Filtrowanie antyspamowe jest wspomagane odpytywaniem bazy wzorców spamowych w chmurze, dzięki czemu reakcja na nowe typy spamu jest natychmiastowa.

Filtrowanie WWW
Ogranicz dostęp do stron z niepożądanymi treściami przez wybranie zakazanych kategorii tematycznych. Poza kategoriami możliwe jest stworzenie list stron z dozwolonym albo zabronionym dostępem. Dodatkowo możliwe jest stworzenie spersonalizowanych profili kategorii, które można przydzielić do różnych grup użytkowników.

Stacje robocze i serwery

Panda GateDefender Integra eSeries przystosowana jest do wolumenu ruchu i potrzeb wydajnościowych małych i średnich przedsiębiorstw.

Panda GateDefender Integra eSoho – rekomendowana dla sieci do 25 użytkowników.
Panda GateDefender Integra eSB – rekomendowana dla sieci do 50 użytkowników.

Konsola administracyjna
• Dostęp do Internetu
• Internet Explorer 7.0 lub nowszy
• Firefox 3.0 lub nowszy
• Google Chrome 2.0 lub nowszy